Violin iskola bankszámlaszáma

10102969-49957000-01000009

Belépés
E-mail
Adójának 1%-át ajánlja fel a Violin Művészeti Alapítvány részére!

FELHÍVÁS

A Violin Művészeti Alapítvány felhívással fordul minden zenét, táncot, művészetet szerető, a művészetoktatás ügyét szívén viselő magyar állampolgárhoz, szülőhöz, vállalkozóhoz, hogy a módosított 1996. Évi CXXVI. Törvény alapján személyi jövedelemadójának 1%-át ajánlja fel a művészetoktatás, a művészeti nevelés támogatására. Az alapítvány a művészeti iskola támogatására jött létre, amely a zene-, tánc-, képző- és színművészeti ágakon mintegy 1000 tanuló képzését vállalta fel, aktívan részt vesz térségi, országos művészeti fesztiválokon, versenyeken.
Az alapítvány fő célja a lehetőségekhez mérten támogatni, minden olyan tevékenységet, törekvést, amely elősegítheti a Dunaújváros, Rácalmás, Beloiannisz, Pusztaszabolcs, Sárbogárd, Cece, Dunavecse,  kistérségében működő Violin Művészeti Iskolában folyó művészeti oktatást. Ennek érdekében a tárgyi és technikai feltételek biztosítása, hozzájárulás a növendékek hazai és nemzetközi bemutatkozásához, művészeti táborok, kiállítások szervezése.
Az Alapítvány a törvényben előírt követelményeknek megfelel, Kuratóriuma vállalja, hogy a támogatók, az állampolgárok által közcélra felajánlott, a zene- és művészeti nevelésre befolyt összeg felhasználásáról az iskolákon és a sajtón keresztül tájékoztatja a nyilvánosságot. A zene- és művészeti nevelést támogatók a személyi jövedelemadójuk 1%-ának átutalására az NAV-nak az alábbi adószám megadásával adhatnak megbízást:

Violin Művészeti Alapítvány

Adószám: 18488560-1-07

Köszönjük támogatóinknak, hogy hozzájárulnak a

zene- és művészetoktatás céljainak megvalósításához !

RENDELKEZŐ NYILATKOZAT
A BEFIZETETT ADÓ EGY SZÁZALÉKÁRÓL
A kedvezményezett adószáma:

1

8

4

8

8

5

6

0

-

1

-

0

7

A kedvezményezett neve:
Ennek kitöltése nem kötelező.
VIOLIN MŰVÉSZETI ALAPÍTVÁNY
TUDNIVALÓK
Ezt a nyilatkozatot akkor töltse ki, ha valamely társadalmi szervezet, alapítvány
vagy külön nevesített intézmény, elkülönített alap javára kíván rendelkezni.
Ezt a nyilatkozatot tegye egy olyan postai szabvány méretű borítékba, amely e lap méretét csak annyiban haladja meg, hogy abba a nyilatkozat elhelyezhető legyen.
FONTOS
A rendelkezése csak akkor érvényes és teljesíthető, ha a nyilatkozaton a kedvezményezett adószámát, a borítékon pedig az  
ÖN NEVÉT, LAKCÍMÉT ÉS ADÓAZONOSÍTÓ JELÉT
pontosan tünteti fel.
VIOLIN MŰVÉSZETI ALAPÍTVÁNY
letölthető
SZJA 1%-os Rendelkező Nyilatkozata

 

 

 

Projet - 2015 - Pályázat

Innovatív tehetséggondozás a Violin Alapfokú Művészeti Iskolában

Akkreditált Kiváló Tehetségpont

Akkreditált Kiváló Tehetségpont

Szavazások

Melyik a kedvenc művészeti ága?
 

Iskolánk linkajánlója

Kiemelt weblapok:
Pyrgos
Görög Néptánc Együttes

Violin - Portál

Oldalainkat 5 vendég böngészi

ViolinMail - levelezőrendszer

ViolinMail

Hirdetés